• 0
    ازتخفیف های جنجالی تا 80% استفاده کنید

دانستنی های وردپرس سری سوم رفع مشکل کندی پیشخوان وردپرس افزونه ووکامرس

[woo_social_login title=”ترجیح می دهید با رسانه های اجتماعی وارد شوید” showonpage=”true” expand_collapse=”collapse”][/woo_social_login]دانستنی های وردپرس سری سوم رفع مشکل کندی پیشخوان وردپرس بعدازفعال سازی افزونه ووکامرس woocommerce

جالبترین دانستنی های وردپرس سری سوم رفع مشکل کندی پیشخوان وردپرس

سلام دوستان.

من خودم هم یک مبتدی هستم.

من مبتدی این باردر دانستنی های وردپرس سری سوم میخوام ازمشکل بزرگی که دررابطه باکندی سرعت درداشبورد وردپرس داشتم براتون بگم.

چندماهی بودکه دراین رابطه سختی کشیدم، خیلی کارهاکردم قالب عوض کردم، افزونه تعویض کردم ، چندین بار وردپرس راتعویض کردم، دیتابیس هارابهینه سازی میکردم و…. خیلی کارهای دیگه که نمی شد. البته این کارهایی راکه براتون میگم راهم بلدنبودم هرکدام ازاین کارهاخودش کلی طول کشیده تاانجامشون دادم که باهرکدامشون یک دانستنی بایدبراتون بنویسم.

تااینکه یکی ازدوستان که خداواقعاًخیرش بده یک مطلب درهمین رابطه گذاشته بودتوی سایتش که من امتحانش کردم ویک مرتبه بطورناگهانی نفسم آمدبالا ودوباره جون گرفتم. مشکلی که بایک کیلک حل شد.

حالاشماهم بامن همراه باشیدتادرادامه این دانستنی وردپرس سری سوم من راشماهم بدونید.

دانستنی های وردپرس علت کند شدن پنل مدیریت وردپرس درسایت آروین

علت کند شدن پنل مدیریت وردپرس را در دانستنی های وردپرس سری سوم بیاموزید

یکی از دلایل کند شدن پیشخوان وردپرس شما می تواند مرتبط با بروزرسانی جدید افزونه ووکامرس باشد. دلیل اصلی این هست که شما در زمان نصب و راه اندازی اولیه این افزونه، گزینه مجوز رهگیری ووکامرس را فعال کردید.
با فعال شدن این گزینه ووکامرس برای جمع آوری اطلاعات از وبسایت شما یک اسکریپت در پنل مدیریت سایت شما بارگذاری خواهد کرد. آدرس این اسکریپت شبیه به زیر می‌باشد:
باتوجه به اینکه دامنه wp.com در کشور عزیزمان فیلتر شده، این اسکریپت به طور کامل بارگذاری نمی شود و همین امر موجب تاخیر زیاد در لود پنل ادمین سایت شما خواهد شد.

رفع مشکل کندی سرعت پنل مدیریت وردپرس

برای حل این مشکل، در پنل وردپرس مثل تصویر زیربه مسیر ووکامرس » پیکربندی بروید.

رفع مشکل کندی سرعت پنل مدیریت وردپرس در دانستنی های وردپرس سایت آروین

در صفجه باز شده از تب پیشرفته وارد بخش woocommerce.com شوید و سپس گزینه مقابل عبارت “رهگیری را فعال کنید” و “نمایش پیشنهادات در ووکامرس” را غیر فعال کنید.
توجه: چنانچه هنگام فعال سازی افزونه ووکامرس (گزینه اول: رهگیری رافعال کنید) را فعال نکردید، این رابدانیدکه حتماً (گزینه دوم: نمایش پیشنهادات درووکامرس) بطورخودکارفعال می شود که دراینصورت شمابایدبه صفحه پیکربندی ووکامرس یرویدواین گزینه دوم راهم غیرفعال کنید. بعد از انجام این مراحل مجددا به ناحیه کاربری وردپرس مراجعه کرده و سرعت آن را چک کنید. وببینیدکه چطوربا انجام اینکار مشکل کندی پیشخوان وردپرس شما به طور کامل رفع شده است.

محصولات وردپرس اورجینال و فارسی با به روز رسانی های مادام العمر

محصولات وردپرس اورجینال و فارسی با به روز رسانی های مادام العمر درسایت آروین

 

تصویرداخل صفحه دانستنی های وردپرس

امیدوارم که این دانستنی وردپرس سری سوم هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و با استفاده از اون تونسته باشید مشکل کندی سرعت سایت خودرا رفع کرده باشید.در صورتی که در رابطه با این مقاله سوالی داشتید یا دانسته واطلاعات دیگه‌ای از رفع کندی سرعت سایت دارید که بازخورد خوبی ازشون گرفتید با ارسال از بخش دیدگاه‌ها با دوستان وبمستر خودتون در میون بزارید.تادانستنی وردپرس بعدی خدانگدار.

کاربرگرامی، از ثبت نام شما سپاسگزاریم. لطفاً، قبل از اینکه بتوانید به ناحیه کاربری خود وارد شوید لازم است که حساب کاربری خود را از طریق کلیک کردن بر روی لینک فعالسازی که هم اکنون برای ایمیل شما ارسال کردیم، فعال نمایید.