درباره آروین وردپرس بیشتربدانید

  داستان ما

  مادوست داریم برای شماکاری انجام بدهیم

  شعارماصداقت است و راستی.

  قالب آروین المنتور

  عرضه محصولات وردپرس

  مابهترین قالب های حرفه ای و محبوبترین افزونه های وردپرس اورجینال را با تخفیف های عالی و رایگان به همراه تمامی افزونه هایش ازاین به بعد به زبان فارسی ترجمه وبومی سازی می کنیم و دراختیارکاربران محترم آروین وردپرس قرارمی دهیم. ازآنجائی که ما دم ازصداقت وراستی می زنیم این رابراتون بگم که 

  ارائه محصولات 100% سلامت

  هیچ سایتی درایران وجودنداردکه هزاران قالب وافزونه راازسایت های خارجی بادلارخریداری کندو دراختیارمشتریانش بگذارد. این کاردرمملکت مافعلاً نشدنی است، همه این سایت هایی که می گویندمااین محصولات راازسایت های سازنده خریداری کردیم به نظرمن درست نمی گویند.تمام این محصولات حذف لایسنس می شوند که بعضی هاشون واقعاًبه درستی حذف لایسنس می کنندوبه محصول هیچ صدمه ای نمی زنند. وبعضی هاشون هم دانسته وندانسته هنگام حذف لایسنس به محصول آسیب می رسانند. محصولات ماهم حذف لایسنس شده اندولی به درستی بدون کوچکترین آسیبی که شمامیتونیدموردآزمایش قراربدهید.

  قالب های المنتورپرو فارسی

  افزونه ها و افزودنی های المنتورپرو فارسی

  طراحی وساخت سایت های وردپرسی با المنتورپرو دراین روزهاحرف اول رامی زند.باظاهری بسیارزیباوازهمه مهم ترحجم کم المنتوراست وکاملاً بهینه شده برای دستگاه های موبایل وتبلت می باشد.

  ماهمیشه منتظرتماس شماهستیم

  سایتی زیبا به زبان خودت بساز!

  کاربرگرامی، از ثبت نام شما سپاسگزاریم. لطفاً، قبل از اینکه بتوانید به ناحیه کاربری خود وارد شوید لازم است که حساب کاربری خود را از طریق کلیک کردن بر روی لینک فعالسازی که هم اکنون برای ایمیل شما ارسال کردیم، فعال نمایید.