آروین وردپرس
درباره ما

طراحی ، ساخت و فروش محصولات وردپرس

داستان ما

مادوست داریم برای شماکاری انجام بدهیم

شعارماصداقت است و راستی.

Antonio Baggio

Founder of The Pizzeria

عرضه محصولات وردپرس

مابهترین قالب های حرفه ای و محبوبترین افزونه های وردپرس اورجینال را با تخفیف های عالی و رایگان به همراه تمامی افزونه هایش ازاین به بعد به زبان فارسی ترجمه وبومی سازی می کنیم و دراختیارکاربران محترم آروین وردپرس قرارمی دهیم.

ارائه محصولات 100% سلامت

ازآنجائی که ما دم ازصداقت وراستی می زنیم این رابراتون بگم که هیچ سایتی درایران وجودنداردکه هزاران قالب وافزونه راازسایت های خارجی بادلارخریداری کندودراختیارمشتریانش بگذارد. این کاردرمملکت مافعلاً نشدنی است، همه این سایت هایی که می گویندمااین محصولات راازسایت های سازنده خریداری کردیم به نظرمن درست نمی گویند.تمام این محصولات حذف لایسنس می شوند که بعضی هاشون واقعاًبه درستی حذف لایسنس می کنندوبه محصول هیچ صدمه ای نمی زنند. وبعضی هاشون هم دانسته وندانسته هنگام حذف لایسنس به محصول آسیب می رسانند. محصولات ماهم حذف لایسنس شده اندولی به درستی بدون کوچکترین آسیبی که شمامیتونیدموردآزمایش قراربدهید.

برای شماسایت با سئوی کامل می سازیم

طراحی و ساخت زیباترین ، امن ترین و ارزان ترین سایت های فروشگاهی ، شرکتی ، چند منظوره و…. دراین سایت ارائه می گردد.

 زیادشلوغش نمی کنم یک سایت خوب که کاملاً بهینه شده باشه وباهمه امکانات برای شمامی سازیم که درتوافقی هم که باشما انجام میدهیم  کاملاً به نفع شماباشد.

منتظرسفارش شماهستیم

ثبت نام
درباره ما چه میدانید
قالب های المنتورپرو فارسی

افزونه ها و افزودنی های المنتورپرو فارسی

طراحی وساخت سایت های وردپرسی با المنتورپرو دراین روزهاحرف اول رامی زند.باظاهری بسیارزیباوازهمه مهم ترحجم کم المنتوراست وکاملاً بهینه شده برای دستگاه های موبایل وتبلت می باشد.

ماهمیشه منتظرتماس شماهستیم

سایتی زیبا به زبان خودت بساز!